Назад к списку

Розвиток творчих здібностей 

Дошкільний вік – це найсприятливіший період для розвитку творчої особистості. Як допомогти Вашій дитині сформувати зацікавленість до творчості?


Всі добре знають, що високих досягнень більше у творчих людей, а це сама через те, що в дитинстві вони мали свою власну точку зору та не соромилися донести її до оточуючих. Тож чим раніше ми почнемо формувати у дитини творчий підхід до всього - тим успішнішою вона буде в майбутньому. Найвідоміший спосіб прояву ранньої творчості - коли дитина починає малювати на всьому, що вона бачить, в цей момент потрібно не обмежувати її та не сварити. Краще вдома облаштувати куточок для її творчості, саморозвитку.

Особливо дітям подобається займатися чимось цікавим разом з мамою і татом, це їх особливо надихає! Бо дитині важливо бачити, що батьки зацікавлені нею та її успіхами. 0За допомогою творчості у дитини розвивається фантазія та збагачується внутрішній світ. Тому на своїх заняттях я завжди спираюсь на дитячу творчість. Діти роблять якісь нескладні вироби, зображують свої емоції та коментують кольори, які обрали. Також в нашому міні-садочку ми проводимо заняття на розвиток творчих здібностей. Ми використовуємо різні техніки, такі як: аплікація, малювання, ліплення з пластиліну та оригамі. 

Діти із задоволенням включаються в роботу, а головне їм це подобається! Творчі здібності необхідно розвивати не тільки за занять в садочку, а також і вдома. Це дуже легко! Грайте з дитиною в ігри які спрямовані на розвиток фантазії, нехай дитина сама обирає який одяг буде носити, читайте разом книги, надайте їй вибір чим саме малювати олівцями, фарбами чи крейдою. В кожній людині закладені творчі здібності, головне своєчасно їх виявити та розвивати!

Розпис занять у нашому центрі, можна подивитись тут -  Повний розпис.